Sprzedaż Willa, Rezi, Zala, Wegry, 01

Sprzedaż - Cod. 23023

  • Typologia: Willa
  • Obszar: 2200 m²
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2

Sprzedaż, światowej sławy uzdrowisko znane Heviz 4, 7 km od Keszthely Rezi na wakacjach kilka lat temu, który został uznany za belterületté.
Dwupiętrowy budynek, w kuchni i domu prasy, piętro otwiera się na ziemi pince.A posiada dwa pokoje van.Az jak cały budynek murowany z tyłu domu jest bardzo dobry állapotban.A drewna zbudowany w zeszłym roku przechowywania, van WC. utworzone Az można budować budynki, ale także górna część może być rozwiązany, ponieważ może ubiegać się o pozwolenie na budowę.
2200 metrów kwadratowych działki gleby piaszczyste na południu, w połowie w 90% winogron Riesling, śliwki, inne, przeciętnym roku, 1300 litrów wina wykorzystywane do sadzenia po drugiej stronie pierwszej klasy minőségben.A kraju trzeciego lat przed tegorocznym morele terem.A domu z drzew owocowych Hawanie odmiany są również doskonałe: jabłko, Williams, wiśnie opastuna, brzoskwinie, śliwki, orzechy.
Woda, energia elektryczna jest vezetve.Továbbá jest zbiornik.
Może także żyć dobrze.
Jeśli ktoś estleg cel, który chcesz spędzić rok w ciągu kilku tygodni, a nie czas, aby poważnie zająć się opieką państwa, może być wiarygodnym dnia na 100 graczy pomóc.
Sąsiedzi: niemiecki lekarz i San Francisco üzlettulajdonos.Teljesen odprężającej atmosferze.

.

Zapytanie o tę nieruchomość


REALIGRO FREE ADVERT
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych*
Anuluj
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB